Poolse winkel Vlissingen
Eind mei 2018 werd de Poolse supermarkt Krówka Polski Sklep geopend. De winkel is gevestigd in het voormalige pand van de Kijkshop in de Spuistraat te Vlissingen. Eigenaar is de Irakese Koerd Hawr Ibrahim die eerder ook al Poolse winkels begon in Steenbergen en Terneuzen. De supermarkt is behoorlijk ruim en er staat ook veel Nederlands eten in de schappen.
Openingstijden Poolse supermarkt Vlissingen
De Poolse supermarkt Krówka Polski Skle is 7 dagen per week open. De openingstijden zijn van 9.00 – 21.00 uur. Op zondag is de winkel geopend van 10.00 – 20.00 uur. In het hoogseizoen is de winkel een uur langer open tot 22.00 uur.
Poolse winkel Polska Chata
Nu alle aandacht op het internet uit gaat naar de Poolse supermarkt in de Spuistraat zou men bijna vergeten dat er al een Poolse winkel (Polska Chata) bestond aan de Scheldestraat 28. De openingstijden van de Poolse winkel in de Scheldestraat zijn van 10.00 – 20.00 uur. Op zondag is de winkel geopend van 12.00 – 18.00 uur.
Winkelen Vlissingen
Vlissingen winkelen, Scheldeplein, Lange Zelke, Walstraat, Winkelen Zeeland