Muziek Festival Aan Zee 2022 is een nieuw festival en wordt gehouden op het strand van Vlissingen. Het terrein is in 3 area’s verdeeld met een hoofdpodium, Silent Disco en een party area.
Dok 1: mainstage
Snollebollekes was eigenlijk de hoofdact maar op Omroep Zeeland was te lezen dat zij het optreden hadden afgezegd. Vervanger was het dj-trio Kris Kross Amsterdam.
– DJ Paul Elstak
– BIGGI & MC Elton Jonathan
– Emma Heesters
– Flemming
– Dansado & De Feestmeester
– Tony Junior
– Donnie
– Buren van de Brandweer
Dok 2: RGB Silent Disco
– Kanaal ROOD (Tommy Chaos)
– Kanaal GROEN (Team Peach)
– Kanaal BLAUW (Part DJ W)
Dok 3: Party
’s Middags om 14.15 uur was het nog rustig op het festival terrein. Bezoekers konden nog gemakkelijk overal naar toe lopen. Dat was in het begin van de avond wel anders, toen stond het hele terrein vol.
Tickets
Drinken kopen gaat via credits, deze kosten iets meer dan 3 euro per stuk. Een Early Bird ticket was 22 euro en een Regular kostte 27 euro. Een paar dagen voor 28 mei 2022 waren nog Final Bird tickets te koop voor 38 euro. Een VIP ticket kost 59 euro met vip deck, welkomstdrankje, gratis shuttle, vip toiletten, vip bar en het beste uitzicht op het podium.
Vlissingen & Middelburg evenementen
– Bevrijdingsfestival 2022
– Festival Onderstroom Vlissingen 2018
– City of Dance Middelburg 2019